Térítési díj

Tisztelt Szülők!

Iskolánk 2022. szeptember hónap közepén levélben értesítette Önöket a 2022/2023 tanévre vonatkozó  térítési- és tandíj összegéről, valamint az átutalás részleteiről.
A térítési- és tandíjról kiállított számlák a Kréta rendszerben elérhetőek 2022. szeptember 22-től.
Fontos!!!! A befizetés a Kréta mobil applikáción keresztül nem elérhető. Kizárólag a böngésző programon keresztül megnyitott e-kreta weboldalon, az intézmény (Kiskunmajsai Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola) kiválasztása után,  szülői/gondviselői jogosultsággal érhető el az E-ügyintézésen belül a Befizetendők menüpontban.

Az I. féléves térítési díj átutalásának határideje: 2022.október 15.
a II. féléves térítési díj átutalásának határideje : 2023. március 15.

Amennyiben segítségre lenne szüksége az átutalás lebonyolításához, kérje munkatársaink segítségét. Ezt megteheti munkanapokon 9-16 óráig személyesen, vagy a 06-77/481-402 telefonszámon.